Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Örebro Hockey Ungdom
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Örebro Hockey Ungdom.
Örebro HU
Följ oss för uppdateringarKumla Hockey (hemma) Team 10
Träning TKH -16
Träning Team 15
F12 Örebro/Västmanland F-U13
"Nallvin" Team 11
Träning Team 13
Poolspel Västerås 2 lag Team 12
Poolspel Hallsberg 1 lag Team 12
Cup U9 Skövde Team 15
Extra "cupdag" i Skogsbo Team 13
Kumla/Hallsberg (borta) Team 08
Kumla/Hallsberg (borta) Team 08
Poolspel lag 1 o 2 Team 14
Poolspel lag 3 o 4 Team 14
Poolspel lag 5 o 6 Team 14
Målvakt Cup U9 Skövde Team 15
Domare poolspel team -14 Team 11
Trängen 2 lag Team 12
Girl Power by Antonia Cup F-U16
IFK Hallsberg (hemma) Team 11
Girl Power by Antonia Cup F-U16
Träning TKH -17
Poolspel i Kungsör (2 lag) Team 13
Lindlövens IF (hemma) Team 11
Träning TKH -18
"Nallvin" Team 11
Poolspel i Nora (1 lag) Team 13
Träning TKH Flick
Sunne IK (borta) Team 09
Träning Team 14
Målvakter Team 14
Hammarö HC:2 (hemma) Team 11
Träning TKH -16
Träning Team 12
Play-Off match 2, Arboga hemma Team J18
Träning Team 14
Målvakter Team 14
Träning Team 13
Föräldramöte inför Cupen 23-24 mars Team 13
Träning Team J20
Västerås IK (hemma) Team 08
Västerås IK U:1 (borta) Team 10
Hammarö HC (hemma) Team 09
Nora HC (hemma) Team 11
Sekretariat Team 09
Cup Trollhättan Team 11
Cup i Malung Team 12
Samträning med team -12 Team 11
Internmatch med team -11 Team 12
Cup i Karlstad Team 14
Cup i Karlstad "extra" Team 14
Träning Team 15
Nor IK Karlstad Hockey/Färjestad BK S (hemma) F-U16
"Nallvin" Team 11
Träning Team 13
Poolspel 9/3 TKH -16
Kumla Hockey 09 (borta) Team 09
Färjestad BK:1 (hemma) Team 10
Västerås IK (borta) Team 08
Sala HK (hemma) Team 10
Träningsmatch/matcher F14 F-U13
Träning F-U13
Cup Trollhättan Team 11
Cup i Malung Team 12
Träning TKH -17
Poolspel Team 15
Flyttat poolspel i Lindesberg (2 lag) Team 13
Träning TKH -18
Poolspel Team 15
Träning TKH Flick
Träning Team 14
Arvika/Charlottenberg (hemma) Team 09
Målvakter Team 14
Sekretariat Team 09
Träning TKH -16
Forshaga IF (borta) Team 11
Träning Team 10
Träningsmatch - Hemma Team 12
Västerås IK U (borta) Team 09
Play Off 2, Match 2. Lindlöven borta. Team J18
Träning F-U16
Västerås IK U (borta) Team 09
Örebro Girls Trophy F-U13
Örebro Girls Trophy U14 F-U16
Arbete Örebro Girl Trophy Team Flick
Cup i Eskilstuna Team 14
Kårecupen Falun Team 15
SM -Kval, Match 2 Ludvika Team 08
Cup i Sunne Team 12
Träningsmatch mot Linköping Team 12
Örebro Girls Trophy U14 F-U16
Arbete Örebro Girl Trophy Team Flick
Cup i Sunne Team 12
Träning Team 12
Västerås IK U:2 (borta) Team 11
Träning Team 14
SM-kval match 3, Leksand Team 08
Färjestad BK:1 (hemma) Team 09
Sekretariat Team 09
Träning Team 15
Anmälan målvakt Team 15
Träning TKH -16
Träning Team 09
Träning F-U13
Träning F-U16
Träning Team Målvakter
Träning Team Skyttar
Målvaktsträning, skyttar! Team J18
Träning Team 11
Träning Team J20
Träning Team 10
Trollhättan trophy Team 09
Träning TKH -17
Träning TKH -17
"Nallvin" Team 11
Träning TKH Flick
Målvakt Poolspel Linköping Team 15
Poolspel Linköping Team 15
Träning Team 14
Målvakter Team 14
Skövde IK (hemma) Team 10
Träning TKH -16
Träning Team 11
https://www.orebrohockeyungdom.se/
Välj aktiviteter
https://www.orebrohockeyungdom.se/
Mars 2024