Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Örebro Hockey Ungdom
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från Örebro Hockey Ungdom.
Örebro HU
Följ oss för uppdateringarTräning TKH Flick
CUP Karlskoga Team 12
IFK Hallsberg Hockey (hemma) Team 08
Träning TKH Flick
Träning TKH -17
Träning TKH -16
Träning Team 13
Örebro Hockey UF 1 (borta) Team 10
Träning Team 15
Sunne IK (hemma) Team 09
Poolspel i Örebro (2 lag) Team 13
Träning Team 15
Poolspel i Skultuna (2 lag) Team 13
Träning Team 14
Lag 3 Råby Team 11
Lag 6 Arboga Team 11
Fagersta AIK (borta) Team 09
Träning Team 12
Åmåls SK (hemma) Team J20
Lag 1 o 2 Guldsmedshyttan Team 11
Träning F-U13
Hammarö HC Vit (hemma) Team 09
Lag 4 o 5, Råby Team 11
IFK Arboga IK (borta) F-U13
Lindlövens IF (borta) Team 08
Träning TKH Flick
Lag 5 o 6 Fellingsbro Team 14
Poolspel Hällefors 2 lag Team 12
Träning TKH -17
Arvika HC/CHC (hemma) F-U13
Träning TKH -16
Träning Team 13
Lag 3 o 4 Hallsberg Team 14
Föräldramöte Team 13
Träning Team 15
Motala AIF HK (borta) Team 08
Poolspel Fellingsbro 2 st lag Team 12
Örebro HU (borta) Team 10
Örebro Hockey UF 2 (borta) Team 10
Poolspel Trängen 2 st lag Team 12
IFK Arboga (borta) Team J18
Brynäs IF (hemma) F-U16
Träning Team 15
Poolspel i Kumla (1 lag) Team 13
Träning Team 14
Nor IK (hemma) F-U16
Träning Team 12
POOLSPEL Team-11 Serien Team 12
Lag 4 Hallstahammar Team 11
Lag 2 Köping Team 11
Lag 3 Surahammar Team 11
Träning F-U13
Poolspel i Örebro (2 lag) Team 13
Nor IK (borta) F-U16
Lag 5 o 6 Trängen Team 11
Sala HK (hemma) Team 09
Hammarö HC (borta) Team J20
Träning TKH Flick
Lag 1 o 2 Köping Team 14
Träning TKH -17
Färjestad BK Vit (borta) Team 10
Västerås IK U/Västerås IK (hemma) Team J18
Träning TKH -16
Träning Team 13
Poolspel Surahammar 2 st lag Team 12
Poolspel Köping 2 st lag Team 12
Barnens Hockeydag Team 15
Intresseanmälan - Barnens hockeydag i Örebro TKH -16
Sala HK (hemma) Team 08
Poolspel Hemmaplan 1 lag Team 12
Träning Team 11
BIK Karlskoga (hemma) F-U16
Träning Team J20
Träning Team 09
Träning Team Målvakter
Träning Team J20
Knattematch på Behrn Arena (Hemma mot Oskarshamn) Team 13
Träning F-U16
Träning Team 10
Träning Team 09
Träning Team 08
Poolspel i Kumla Team 13
IFK Arboga IK (hemma) Team 09
Träning Team 15
Poolspel i Skultuna (1 lag) Team 13
Poolspel Arboga Team 11
Träning Team 14
Lag 6 Hallstahammar Team 11
Träning Team 12
Forshaga IF (hemma) Team J20
Träning F-U13
Örebro HU (borta) Team 10
BIK Karlskoga U (hemma) Team 09
Lag 3 o 4 Trängen Team 11
Träning TKH Flick
Hällefors IK (borta) F-U13
Träning TKH -17
Linköping HC (hemma) Team 08
Träning TKH -16
Träning Team 13
Hallstahammars HK (borta) Team 10
Poolspel Hallsberg 2 st lag Team 12
Västerås IK Ungdom (borta) Team 08
Träning Team 15
Järna SK (borta) Team 08
Poolspel Lindesberg 2 st lag Team 12
Poolspel hemmaplan 1 lag Team 12
Poolspel ändrat till hemmaplan Team 12
BIK Karlskoga:2 (borta) Team J18
Träning Team 11
Poolspel Kumla Team 11
https://www.orebrohockeyungdom.se/
Välj aktiviteter
https://www.orebrohockeyungdom.se/
Januari 2023